BIOVAX – szampon i odżywka – testuje Mr Mature.

Biovax – szampon i odżywka – test.

Faceci mają gorzej!!! . Twierdzę tak dlatego, że w porównaniu do kobiet mamy naprawdę niewielki wybór kosmetyków, szamponów itd. Może to wynika z faktu, że Panowie tak często nie sięgają po tego typu rzeczy lub są mnie wymagający? Ja uważam, że tak jak kobiety walczą o równouprawnienie na różnych płaszczyznach to Panowie też powinni zaprotestować i poprosić o większy wybór kremów, szamponów, odżywek itd :)- żartuję, ale troch racji w tym co napisałem jest.

Nawiązując do tematu dzisiejszego wpisu, tak naprawdę do tej pory, dla mnie wszystkie szampony pachniały podobnie – według mnie trochę chemią.

Szampon który dziś przetestuję jest trochę inny. Może dlatego, że uniseksowy. Myje włosy jak każdy inny , ale pachnie bardziej naturalnie. Nie czuć żadne chemii. Ja mam dość gęste włosy, więc muszę trochę więcej produktu nałożyć na włosy, ale byłem zadowolony z efektu.

BIOVAX – intensywnie regenerujący szampon – efekt wielowymiarowej rekonstrukcji :

 1. włosy świeże, lekkie, pełne objętości
 2. nawilżone, miękkie
 3. redukcja łamliwości włókien
 4. naturalny, zdrowy połysk

Jak mnie pouczała jedna Pani ekspert, szampon przed nałożeniem na włosy należy wylać na rękę i wymieszać z woda – dobra rada, jeżeli ktoś z was jeszcze nie próbował w ten sposób nakładać szampon.

A teraz odżywka. BIOVAX bambus & olej avocado.

Zapach jeszcze fajniejszy niż szamponu.  Przyjemnie czuć delikatnie avocado . Po wtarciu we włosy zostawiłem ją na dość krótko, ponieważ producent chwali się, że już po 60 sekundach należy ją dokładnie spłukać. Tak też zrobiłem. 😉

Efekt : włosy bardzo fajnie się zachowują. Przelewają się przez palce i ładnie lśnią, poza tym są bardzo podatne na układanie po wysuszeniu. Jestem zadowolony.

Odżywka nazywa się: Odżywka Expresowa 7 w 1 Beauty Benefit .

Oto korzyści które wymienia producent:

 1.  pogrubienie i wygładzenie na całej długości
 2.  termoochrona podczas stylizacji
 3.  głębokie nawilżenie i miękkość
 4.  ułatwienie rozczesywania
 5.  piękny połysk
 6.  ograniczenie elektryzowania się
 7.  podatność na układanie

Jeśli Twoje włosy to Twoja wizytówka. Zadbaj o nie we właściwy sposób 😉

Zdjęcia Leszek Bosak – http://leszekbosak.com/

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...

 • malvina

  Mój mąż często podkradał mój zielony Biovax 😉 Kupiłam mu serię Biovax Men i teraz nie chce już innego szamponu bo mówi, że ten najlepszy :)