Filharmonia, nietypowe miejsce na randkę? Festiwal Ludwiga van Beethovena.

Chciałbym dziś zachęcić Was do odwiedzenia zapomnianego przez niektórych miejsca, jakim jest Filharmonia. Panowie, jeżeli zwykle na randki wybieracie takie miejsca jak, restauracja, kino czy teatr, a chcielibyście zrobić super wrażenie na swoich połówkach – rozważcie moja propozycję.

Filharmonia to wyjątkowe miejsce , dla wielu z nas pewnie nieznane, to ostatni bastion muzyki na żywo na tradycyjnych instrumentach. Uwierzcie mi, że żaden nawet najlepszy i najdroższy sprzęt stereo nie jest w stanie konkurować z kilkudziesięcioosobową orkiestrą na żywo w taki miejscu jak specjalnie zaprojektowana sala Filharmonii.

Ja odwiedziłem ostatnio Festiwal Ludwiga van Beethovena.

Naprawdę polecam, bo jeżeli ktoś nie spróbuje to nie będzie wiedział jak taka muzyka fantastycznie brzmi na żywo. Wyjątkowe instrumenty oraz głosy jakich nie usłyszycie na np. koncertach komercyjnych sprawiają, że ciarki chodzą po całym ciele. Na takich festiwalach pojawiają się gwiazdy, politycy oraz oczywiście znani kompozytorzy, muzycy i wokaliści.

Załączam kilka zdjęć i serdecznie polecam tę formę rozrywki, bo nigdy nie wiadomo czy was nie „wciągnie” muzyka poważna i Filharmonia:-)

Na zdjęciach Elżbieta Penderecka i Krzysztof Penderecki.

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach – ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...

  • bart.7

    Wow nie pomyślałbym dobry pomysł. Czy ten festiwal jest co roku?