Ewa Brodnicka pierwszym gościem „Kawy z gwiazdą”

Ewa Brodnicka pierwszym gościem „Kawy z gwiazdą”. Mówi m.i.n o walce Szpilka – Chisora i o tym czy zawalczy w MMA.

Do „Kawy z gwiazdą” będą zapraszane gwiazdy sportu, filmu, muzyki, mody czy znani celebryci. Zachęcamy do subskrypcji, bo kolejne odcinki już wkrótce!

„Kawa z gwiazdą” jest programem podzielonym na dwie części. W pierwszym etapie programu, zaproszone gwiazdy zostają obszernie przepytywane przy kawie przez prowadzącego. W drugim etapie programu zaproszone gwiazdy zakładają gogle VR HTC Vive Pro i przenoszą się do wirtualnej rzeczywistości, gdzie finalnie mają za zadanie zaprezentować swoje zdolności motoryczne w grze Viro Move (viromove.com), gdzie ich wyniki są zapisywane.

W 1. odcinku „Kawy z gwiazdą” Ewa Brodnicka mówi m.in. o swojej kolejnej walce z Edith Soledad Matthysse, komentuje przyszłość Artura Szpilki, mówi o Marcinie Najmanie, o tym czy spróbuje swoich sił w MMA i o tym czy okres u pięściarek przeszkadza w treningu/walce

Serdecznie zapraszam:

Pozdrawiam

Grzegorz Czepułkowski

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...