TWS serwis. Bo każdy zegarek potrzebuje serwisu.

TWS serwis. Każdy zegarek potrzebuje serwisu. Oczywiście jeżeli jesteś złotą rączką baterię zmienisz sam ale do innych rzeczy niestety potrzebny jest już zegarmistrz.

Wymieniając baterię u dobrego zegarmistrza możesz liczyć, że zrobi on przegląd zegarka, wyczyści go w środku, podpowie co można by zrobić żeby odświeżyć jego wygląd itd.

Serwis zegarkowy w Polsce dojrzał już do tego żeby zadbać o czasomierze na najwyższym poziomie. Szczególnie te droższe zegarki potrzebują najwyższej klasy serwisu żeby np. po jakimś wypadku doprowadzić zegarek do idealnego stanu.

Dobry serwis to nowoczesny park maszynowy. Nie muszę chyba pisać, że do tak małych części potrzebne są bardzo precyzyjne narzędzia.

Taki serwis zaproponował ostatnio na rynku Polskim dystrybutor ekskluzywnych marek zegarkowych firma TRUFEY.

TWS serwis czyli : Trufey Watch Serwice, bo tak brzmi pełna nazwa Serwisu mieści się w Krakowie.

TWS serwis

TWS serwis

Nie jest to problem dla mieszkańców innych miast, ponieważ oferuje on usługę Door To Door. Czyli serwis odbiera od ciebie zegarek, naprawia i odwozi. Standardowo każda przesyłka jest ubezpieczona.

TWS serwis jest nowo otwartą pracownią zegarmistrzowską w której twoim zegarkiem zajmą się najwyższej klasy zegarmistrzowie. Po szczegóły odsyłam do strony www.watch-service.pl . Na stronie znajdziecie nr kontaktowy pod którym uzyskacie wszystkie niezbędne informacje.

Jakie marki obsługuje serwis? TWS startuje jako autoryzowany serwis dla takich firm jak: TAG Heuer, Gucci, Raymond Weil, Aerowatch, Glycine, Davosa i Schaumburg. Przy czym dla marki TAG Heuer jako dystrybutor będzie jedynym autoryzowanym serwisem.

W TWS można wykonać przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, wymianę baterii, polerowanie oraz renowację starych czasomierzy. Ponadto oprócz prac zegarmistrzowskich świadczone będzie również wsparcie merytoryczne, np. porady jak dbać o swój zegarek, jak go ustawić, co można w nim robić, a czego nie itp.

TWS  serwis daje gwarancję 24 miesięcy na wykonane przez siebie prace.

Ponadto na stronie możesz dowiedzieć się czego dotyczy serwis podstawowy, kontrola jakości czy serwis pełny i wiele innych.

A czy ty należycie dbałeś o swój czasomierz? A może chcesz go odświeżyć żeby znów cieszył oko swoim blaskiem? – tego typu zabiegi podpowie ci profesjonalny zegarmistrz.

Polecam TWS w Krakowie przy ul. Radzikowskiego 92.

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...