Kolagen – białko młodości dla każdego.

Kolagen – czyli białko młodości.

Dlaczego? Bo jest odpowiedzialny za tworzenie niemal wszystkich tkanek człowieka. Jest głównym białkiem tkanki łącznej. Odpowiada za elastyczność skóry, ponieważ jest bardzo odporny na rozciąganie. Kolagen to najważniejsze białko naturalnie występujące w ludzkim organizmie. Pełni bardzo ważną rolę w układzie odpornościowym człowieka – taki skrót o kolagenie.

Po 25 roku życia organizm ludzki stopniowo traci zdolność jego odbudowy i każdy z nas jeżeli chce utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji życiowej powinien zaaplikować sobie taki suplement diety.

Wielokrotnie spotykałem się z kolagenem w różnego rodzaju produktach i zasięgnąłem opinii kilku koleżanek, które „testowały na sobie” kolagen  w postaci tabletek, kremów, maści czy żelu. Ich zdania na temat tych produktów były różne, ale jedno jest pewne kolagen wydaje się być niezbędny. Dziś test produktu w płynie.

Komu jest potrzebny? – praktycznie wszystkim. Osobom które uprawiają sport zarówno wyczynowo jak i hobbistycznie. Kobietom, ponieważ wpływa na kondycję skóry i paznokci.

Mnie zachęciło to, że mam problem z kolanem i na siłowni ćwicząc nogi muszę wybierać ćwiczenia, które w jak najmniejszym stopniu obciążają staw kolanowy.

Zostałem poproszony o przetestowanie produktu:  Kolagen Collibre.

kolagen

Kolagen  Collibre w płynie, który zapakowany jest w małej buteleczce wielkości znanego chyba wszystkim „actimelka”.

Producent chwali się, że jest to dzienna dawka w jednej porcji i w dodatku zawiera najwyższą zawartość kolagenu na rynku , że  to 100% natury.

Dla aktywnych jest kolagen Collibre Active, dla tych, którzy chcą zadbać o skórę jest Collibre Beauty a dla waszych rodziców jest Collibre Vital.

Kolagen Collibre

Po tygodniu zauważyłem, że podczas ćwiczeń kolano dokucza mi coraz mniej, a moja Karolina stwierdziła, że musi sobie kupić pakiet na następny miesiąc, bo skóra na jej buzi wygląda na zdrowszą i nabrała połysku. Kolagen – białko młodości !!!

Kolagen Collibre nie należy do najtańszych. Cena jednej buteleczki to niecałe 10zł, ale kiedy kupujesz zapas na miesiąc – 32 buteleczki – 249,99 zł – to za jedną płacisz już 7,81 zł – taka ekonomia :) .

Dodam, że smaczny .

Zobaczymy jaki efekt będzie po dwóch miesiącach.

Ciekaw jestem waszych opinii. :)

Zdjęcia – Leszek Bosak – http://leszekbosak.com/

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...