Krawat ważny element męskiej garderoby, symbol elegancji.

DSC_1007aaa

 

Krawat to wyjątkowy element eleganckiego męskiego ubioru, który podkreśla wyjątkowość jak i indywidualność właściciela.

Dziś przedstawię wam markę stworzoną przez dwie młode, ambitne dziewczyny.

Absolwentki ASP w Warszawie i Politechniki w Mediolanie. Co same projektantki mówią o swoich produktach: „Zadaniem naszych krawatów jest podarować klientowi poczucie komfortu”.

Dlaczego właśnie ta marka? Po pierwsze, jest to Polska marka a ja będę się starał pokazywać jak najwięcej Polskich inicjatyw, ponieważ uważam, że nasze polskie jest tak samo dobre, a nawet lepsze od innych.

Po drugie, EBO to niestandardowe rozwiązania i materiały (jedwabie, wełna, bawełna), z których wykonuje swoje produkty. Ciekawe funkcje (krawat z kieszonką), praktyczność, fantazja, co zobaczycie na zdjęciach. Po trzecie, projektantki lubią ciekawe rozwiązania, proponują niestandardowe kształty i zakończenia krawatów, a także możliwość „wymiany” czy „łączenia” niektórych ich części.

Ponadto dla tych, którzy nie lubią lub nie radzą sobie z wiązaniem krawata, projektantki mają ciekawe rozwiązanie krawat ekspresowy. Krawat ekspresowy to połączenie dwóch elementów guza i bazy krawatu. Przy pomocy zatrzasków szybko i łatwo możemy dopasować odpowiedni guz do reszty krawatu.

 

Krawat ekspresowy.

 

Dla każdego coś, indywidualnego…

Lubisz oryginalność i unikatowość, dziewczyny pomyślały także o tobie. Każdy klient indywidualny, otrzymuje certyfikat o ochronie danego wzoru (model nie zostanie już nigdy powielony).

EBO, to również propozycje dodatków dla, kobiet i dzieci czy zestawy dla par.

Zapraszam do oglądania, a sam pozostaję w oczekiwaniu na kolejne projekty tych młodych i utalentowanych dziewczyn. Zdradzę wam, że firma EBO jest w trakcie przygotowywania kolekcji, która będzie miała za zadanie, przełamać dotychczasowe myślenie o detalu w męskiej garderobie.

Krawat łączony.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...