W tunelu aerodynamicznym, czyli MrMature w FlySpot.

Od kiedy dowiedziałem się o możliwości lotu w tunelu aerodynamicznym w Warszawie, było to moim cichym marzeniem, na które jakoś nie mogłem znaleźć czasu. Dlatego też, gdy w prezencie urodzinowym otrzymałem voucher do FlySpot, byłem już gotowy na te niezwykłe doznania i realizację marzenia. Zapewniam was, nie zawiodłem się :-) Mógłbym długo zachwalać i polecać ten sport/ formę rozywki, rekreacji, ale chyba najlepszą reklamą będzie filmik z mojego lotu.

 

Poniżej krótki materiał filmowy z mojego lotu w tunelu aerodynamicznym.

 

Ponieważ mój voucher nie należał do najtańszych, w tunelu aerodynamicznym spędziłem sporo czasu jak na pierwszy raz. Z każdym wejściem do tunelu czułem się pewniej, lepiej „czułem” powietrze, jednak do samodzielnych lotów daleka droga… Nie martwcie się, brak doświadczenia w tunelu aerodynamicznym w niczym nie przeszkadza. W tunelu jesteśmy pod opieką instruktora a wcześniej mamy szkolenie. To rozrywka dla każdego, dzieci, dorosłych czy par, którą z czystym sumieniem mogę polecić. Choć ta przyjemność do najtańszych nie należy, na pewno wrócę tam jeszcze nie raz!

Poza przeżyciami w samym tunelu, niesamowite wrażenie robi oglądanie treningów zawodowców- to dopiero robi wrażenie!

 

Podkład muzyczny dzięki uprzejmości mojego kolegi Tomka: Deyna – „No Way Out”

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...

  • gabs

    Świetne, zazdroszczę to moje marzenie -tylko ta kasa czekam na promocję we flyspot.