Lifestyle After Hours 2018.

Lifestyle After Hours . Impreza, którą współorganizowałem w hotelu Airport Hotel Okęcie.

Impreza ta zgromadziła osoby i firmy zaprzyjaźnione z hotelem. Było wiele ciekawych wykładów i prezentacji.

Zaproszeni goście na Lifestyle After Hours mogli dowiedzieć się, czym są perły i dlaczego ta biżuteria wraca na salony – wykład przygotowany przez firmę Gemlord.

Obejrzeli nietypowy pokaz mody butów Högl, w którym modelki na specjalnie przygotowanych podstawkach prezentowały kolekcję wiosna/lato 2018. Prezentację poprowadziła Pani Nina Przychodzka -Högl.

Kolejną atrakcją był krótki wykład o makijażu permanentnym, przygotowany przez Panią Esterę Bartnicką.

Goście mogli dowiedzieć się, jaka jest różnica między pisaniem długopisem a wiecznym piórem – wykład przygotowany przez Pana Piotra Klichowskiego – firma Sterion – pióra Parker i Waterman.

Większość atrakcji dedykowana była kobietom, ale mężczyźni również mogli znaleźć coś dla siebie:

Prezentacja marki Spicco, która szyje garnitury na miarę. Firma specjalizuje się w szyciu dla mężczyzna, ale ma również propozycje dla kobiet. Prezentację poprowadził Kamil Poszalski -….
Dodatkowymi atrakcjami na Lifestyle After Hours, które przygotowaliśmy gościom były:  live cooking ,przygotowany przez szefów kuchni i cukierni Airport Hotel Okęcie, pokaz mody projektantki Gabrieli Hezner i  pokaz Show Burlesque Dance.

Ja natomiast, miałem ogromną przyjemność i zaszczyt poprowadzić tę imprezę.
Miłego oglądania:

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...