Marynarki

Marynarki.

Marynarki to element garderoby, który odpowiednio dobrany do spodni sprawia, że jesteśmy bardziej eleganccy. Przy doborze marynarki do spodni musisz zwrócić uwagę nie tylko na fason marynarki, ale przede wszystkim na rodzaj materiału z którego została uszyta, a także na kolor i wzór.Nieodpowiednie dobranie zestawu spodni, koszuli i marynarki sprawi, że otoczenie zamiast zachwycać się twoją marynarką, będzie niepochlebnie komentować twój gust.  Odradzałbym zakładanie marynarki od eleganckiego garnituru do spodni jeansowych. Do takich spodni polecałbym raczej marynarki mniej formalne jak balzery. Inny krój, grubość splotu materiału czy wzór. Takie zestawiania pasują do siebie. Wielokrotnie widziałem jak mężczyźni ubierają marynarki od garnituru do jeansów. Uwierzcie mi, że jakbyście to zobaczyli to wiedzielibyście dlaczego nie polecam tego typu rozwiązań. Do eleganckich marynarek bardziej pasują spodnie typu chino, czy  spodnie od innych waszych garniturów. Osobiście polecam mieszanie garniturów. Oczywiście takie sety są mniej formalne, ale bardzo eleganckie. Pomyślcie o tym ponieważ niektóre garnitury np w kratę czy paski w całości są zbyt ekstrawaganckie na niektóre okoliczności, a w zestawieniu z gładkimi spodniami marynarka w kratę czy prążki wygląda fantastycznie. Na zdjęciach poniżej zobaczycie moje propozycje łączenia spodni materiałowych z marynarkami. Ciekaw jestem czy wam się spodobają.

Jesteście odważni? Ja tak. Lubię kolorowe marynarki. Lubię kratę. Zarówno tę cieńszą jak i grubą. Lubię prążki. Kiedy ludzie zwracają uwagę na moją marynarkę, mam pewność że dobrze wybrałem.

Zwróćcie uwagę na dodatki w postaci okularów

Mocno zaznaczona kratka

Marynarki Jacket Marynarka garnitur suit

Kratka drobna

Marynarki Jacket Marynarka garnitur suit

 

Klasyczna granatowa – trochę luźniej, bez krawata

Marynarki Jacket Marynarka garnitur suit

Drobna kratka z różnymi odcieniami

Marynarki Jacket Marynarka garnitur suit

A taka kratka jak wam się podoba?

Marynarki Jacket Marynarka garnitur suit

I co powiecie na moje propozycje?

Podobały się wam?

Jeżeli tak to subskrybujcie mojego instagrama https://www.instagram.com/mr._mature/?hl=pl

 

Zdjęcia Leszek Bosak http://leszekbosak.com/

garnitury http://pittistyle.com.pl/

Okulary Masunaga https://opticcollet.pl/

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...