18.21 Man Made. Czy już znacie tę markę?

18.21 Man Made.

Męski wygląd? proszę bardzo!!! Dobry pomysł na prezent.

Zbliżają się mikołajki i choinka. Każdy z was zapewne myśli o prezentach. Chciałbym  wam dziś przedstawić nowość na Polskim rynku. Produkty, które przykuły moją uwagę na targach kosmetycznych.

Przechadzając się od stoiska do stoiska zobaczyłem jakby butelki z whisky. Domyśliłem się, że są to kosmetyki, ale pomysł zapakowania ich w butelki przypominające whisky moim skromnym zdaniem był strzałem w dziesiątkę.

Poczytałem trochę o historii USA i uwaga nazwa 18.21 Man Made nawiązuje do czasu prohibicji.

Projekt prohibicji wprowadzony przez 18-tą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych mówił o częściowym lub całkowitym zakazie produkcji i dystrybucji napojów alkoholowych. Trwał od 1920 roku do 1933 roku. Projekt prohibicji zaproponował kongresmen Andrew Volstead. Zniesiona została na mocy 21-ej poprawki 5 grudnia 1933 r.

Z hasłem zniesienia prohibicji na prezydenta startował Franklin Delano Roosevelt.

Reasumując : marka 18.21 Man Made ma w nazwie poprawkę wprowadzającą prohibicję oraz poprawkę znoszącą prohibicję.

Tyle z historii, a teraz o produktach które przetestowałem.

Po otwarciu któregokolwiek produktu od razu w nozdrza uderza niespotykany zapach, tak męski jak to tylko możliwe. Niestety nie jestem w stanie pisząc  wytłumaczyć wam dlaczego. Musicie powąchać sami. Produkty najwyższej jakości. Wszystkie bez wyjątku. No i nie ma już PROHIBICJI.

Zaczynamy od zapachu.

18.21. Man Made Sweet Tobacco

Zapach inspirowany słodkim tytoniem z Wirginii i duchem wspaniałej epoki prohibicji. Bardzo męski zapach, który po aplikacji pozostaje z tobą na cały dzień. Mój typ.

18.21 sweet tobacco

 

 

18,21 Man Made Wash

Szampon, odżywka i żel do ciała. Wszystko w jednym.

Zapewnia połysk i wzmacnia włosy i skórę. Bogato się pieni. Dla wszystkich typów włosów. Wyjątkowe aromatyczne wrażenia słodkiego tytoniu. Zainspirowany wyglądem butelki whisky. Ponieważ bardzo lubię zapach tych produktów, aplikuję kilka kropel do wanny kiedy nalewam wodę. Wierzcie mi, że po chwili cała łazienka wspaniale pachnie, a w wannie chce się spędzać godziny.

Man Made Wash

18.21 Man Made CLAY.

Doskonały do ​​formowania i zagęszczania. Zapewnia naturalny styl i pozbawioną połysku fakturę. Ja używam prawie codziennie, kiedy idę wieczorem robić wywiady i muszę zapanować nad włosami.

Man Made CLAY

 

18.21 Man Made PASTE

Doskonała do ​​formowania i układania włosów przy użyciu suszarki. Idealny do każdego rodzaju włosów. Posiada aromat słodkiego tytoniu. Wyjątkowo intensywnie pachnie.  Rozpuszczalna w wodzie. Po nałożeniu na włosy dodaje trochę wilgoci.

Man Made PASTE

 

18.21 Man Made POMADE

Pomadę stosuję zarówno do włosów jak i do brody. Łatwo się ją przepłukuje i wyszczotkowuje. Doskonały do ​​prostych, falujących lub kręconych włosów. Doskonały do ​​kształtowania eleganckich, wyrafinowanych stylów.

Man Made POMADE

 

18.21 Spray do włosów Man Made Premium

Świetny lakier stylizowany wyglądem na puszki piwa z początku XX wieku. Wysoka gęstość mgły układa włosy i utrwala fryzury. Wspaniale pachnie.

18.21 Man Made POMADE

18,21 Man Made Shaving Glide

Dla tych którzy się golą to preparat idealny. Nie pieni się i jest przezroczysty, przez co łatwo jest precyzyjnie podgalać brodę, wąsy czy bokobrody. Pachnie inaczej niż wyżej wymienione produkty , ale równie wspaniale. Świetnie nawilża skórę.

18.21 Man Made Shaving glide

A na koniec jakbyście chcieli poszaleć to w dobrej cenie jest cały zestaw !!!

18.21 Man Made

Kosmetyki do nabycia w https://aurashop.pl/kategoria-produktu/mezczyzni/

Zdjęcia wykonane w klubie AVIATOR w AIRPORT HOTEL OKĘCIE https://airporthotel.pl/kuchnia/aviator-barlounge

Zdjęcia wykonał Leszek Bosak http://leszekbosak.com/

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...