Moda ślubna dla Panów, w nowym 2017 roku.

W niedzielę odwiedziłem Targi Mody Ślubnej w Pałacu Kultury- pierwsze w tym roku.

Chciałem sprawdzić, co w tym  roku zaproponuje nam w moda ślubna i co w nadchodzącym sezonie zakładać będą Panowie Młodzi, świadkowie oraz i ich goście. Na targach było wszystko, co niezbędne do organizacji tej wyjątkowej dla Pary Młodej uroczystości.

I tak mogliśmy wybierać: zaproszenia, DJ-ów, obrączki, wystrój, bieliznę i oczywiście suknie ślubne i garnitury. Ja rozglądałem się za ubraniami i dodatkami dla panów. Niestety było tylko kilka marek z garniturami. Dowiedziałem się, że w tym roku w modzie ślubnej dla panów będą modne kaszmiry oraz tkaniny błyszczące. Muchy będą wzorzyste lub z tzw. podkładem innego koloru niż przód. Oczywiście mamy do czynienia z imprezą bardzo elegancką, więc wszystkie propozycje zarówno materiałowe jak i kolorystyczne są bardzo eleganckie. Przeważać będzie kolory czarny, granatowy i czerwony. W kolekcjach zaprezentowanych na targach prezentowano, pełen wachlarz kolorystyczny, jak i różne faktury tkanin.

Na tym nie kończy się moda ślubna męska.

Możesz zamówić specjalnie dla ciebie zaprojektowane spinki np. z inicjałami (swoimi lub narzeczonej) cena spersonalizowanych spinek srebrnych – ok 1500zł. Co do samego stroju, panowie mają dwa wyjścia. Kupić gotowy garnitur lub uszyć garnitur na miarę. O tym więcej w moim poprzednim poście o garniturach do ślubu. Pierwszy jest tańszy, wygodniejszy w zakupie, no i czasowo dostępny „od ręki” lub po poprawkach. Drugi niestety będzie kosztował więcej i dłużej będziesz na niego czekał, ale daje więcej możliwości. W ubiegłym roku największą popularnością wśród panów młodych cieszyły się garnitury, które wyprzedziły smokingi. Surduty, czy fraki były wybierane bardzo rzadko. Coraz mocniejszym trendem staje się szycie na miarę, Panowie korzystają z manufaktur coraz częściej.

Poniżej kilka zdjęć z targów.

DSC_1821a

OCZYWIŚCIE NAJWIĘCEJ PROPOZYCJI BYŁO DLA PAŃ.

DSC_1801a

W KOLEKCJACH NA 2017r PRZEWAŻA KOLOR CZARNY I GRANATOWY …

DSC_1775a

…I JAK WCZEŚNIEJ WSPOMINAŁEM ODCIENIE CZERWIENI.

DSC_1767a

FRAK, SMOKING, MARYNARKA ŻAKIETOWA I SURDUT – PROPOZYCJE DLA SZUKAJĄCYCH CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO.

DSC_1771a

A MOŻE TAKIE PROPOZYCJE?

DSC_1795a

KOSZULA ? TYLKO BIAŁA !!!

Muchy jak już wspominałem najmodniejsze z podkładem w innym kolorze.

Co do zasady, że poszetka powinna być w innym kolorze niż mucha to moda ślubna rządzi się swoimi prawami. Prawdę mówiąc to w modzie „nieślubnej” również odchodzi się trochę od tej zasady .

ZNALAZŁEM FAJNE SPINKI PROJEKTOWANE NA ZAMÓWIENIE . SREBRNE . CENA ZACZYNA SIĘ OD 1500 pln .

TE SPINKI ZROBIŁY NA MNIE NAJWIĘKSZE WRAŻENIE. NA ŻYWO SĄ JESZCZE ŁADNIEJSZE.

DSC_1794a

CORAZ POPULARNIEJSZE SZYCIE NA MIARĘ … 

DSC_1823a

WYBIERAMY KOLOR, TKANINĘ, DODATKI JAK GUZIKI CZY PODSZEWKĘ …

DSC_1828a

Z PODSZEWKĄ TRZEBA UWAŻAĆ , NO CHYBA ŻE PRACUJE SIĘ W BRANŻY SAMOCHODOWEJ …

DSC_1836a

PONIŻEJ KILKA FAJNYCH, ELEGANCKICH PROPOZYCJI.

DSC_1784a

DSC_1778a

DSC_1783a

moda ślubna

Więcej o garniturach do ślubu znajdziesz tutaj.

 

KTOŚ Z WAS W TYM ROKU …?

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...