MOTOR SHOW POZNAŃ 2017 – święto motoryzacji.

Motor Show Poznań 2017 to wielkie święto motoryzacji w Polsce. Na największych targach samochodowych w Polsce pokazały się prawie wszystkie liczące się marki. Te, które zdecydowały się na wystawę naprawdę robiły wszystko żeby do swoich stoisk przyciągnąć jak największą liczbę klientów. Było wiele Polskich premier i konkursów. Można było przejechać się SUV’em na specjalnie przygotowanej trasie z przeszkodami wysokościowymi. Na Motor show Poznań 2017 był symulator wyścigów i wiele innych atrakcji.

Jednym zdaniem – piękne samochody i piękne kobiety. To dla nich na targach pojawiły się takie tłumy. Było tak dużo ludzi, że sfotografowanie jakiegokolwiek auta we w miarę „czystej” sytuacji graniczyło z cudem. Wiele stoisk – szczególnie tych z klasy premium – była tak przygotowana żeby nie można było w sposób niekontrolowany wejść do strefy zamkniętej, a kolejki do strefy były tak długie, że musiałem sobie odpuścić.

Oprócz samochodów na targach obejrzeć można było wszystko, co jest związane z autami. Foteliki dla dzieci, felgi, sprzęt audio, kosmetyki do aut itd.  Na targach można było obejrzeć również auta koncepcyjne, motocykle, auta sportowe, sportowe wersje aut, które znacie z ulic i wiele innych propozycji związanych z przemysłem samochodowym. Wiele zabytkowych aut.

Chcę napisać o jeszcze jednej hali, do której trafiłem przypadkowo. Była to hala z Track’ami. Nie chodzi tu o same wielkie ciężarówki, ale o to jak zostały zaprezentowane. Po pierwsze pokazano, że nawet takie samochody można tuningować a po drugie jak wyjątkowo i pięknie można to zrobić: ):):) – Zobaczycie na zdjęciach i sami oceńcie.

 

Fotorelacja Motor show Poznań 2017.

 

Mercedes miał chyba największe stoisko. Pokazał zarówno auta zabytkowe jak i koncepcyjne. Zaczynamy od Koncepcyjnego. który naprawdę robi wrażenie.

Mescedes

Wystawcy Motor show Poznań 2017 – Mercedes samochód koncepcyjny

Teraz auta z najwyższej półki. Poznajecie?

Motor show Poznań 2017

Motor show Poznań 2017

DSC_1993a

GHOST

DSC_2137a

DSC_2006a

BMW I8

PORSCHE

DSC_1980a

DSC_2031a

STOISKO JAGUAR

DSC_2188a

STOISKO LAND ROVER

DSC_2185a

DSC_2186a

RANGE ROVER EVOQUE

A NA TĘ PREMIERĘ CZEKAŁEM – NOVE VOLVO XC60

DSC_2149a

PREMIERA ALFA ROMEO STELVIO

DSC_2177a

ALFA ROMEO 4C

DSC_2175a

RODZEŃSTWO:

A TERAZ PRAWDZIWA SZTUKA :

DSC_2049a

PIRACI Z KARAIBÓW

DSC_2058a

GHOST RIDER

DSC_2108a

I INNE 😉

A NA KONIEC MOJE ZAPRZYJAŹNIONE STOISKO Z KOSMETYKAMI DO SAMOCHODÓW

DSC_2222a

DSC_2232i

DSC_2201a

MAM NADZIEJE ŻE SIĘ WAM PODOBAŁO :)

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...