O mnie

12353206_958947050826475_1077399918_n(1)

Witajcie w mojej przestrzeni modowej, nazywam się Grzegorz Czepułkowski. Mr Mature to blog to miejsce w którym chciałbym przybliżyć zagadnienia mody męskiej szeroko rozumianej, zarówno Panom którzy nie maja pewności czy ich strój jest odpowiedni do okazji czy wydarzenia, jak i Paniom które chciałyby zatroszczyć się o wygląd swojego mężczyzny.

Pokazać Wam jak zadbać o swoją formę, gdzie i jak ciekawie wypocząć ale też przybliżyć ciekawe, czasem kultowe trunki z różnych zakątków Kraju i Świata. Znajdziecie tu modne gadgety i nowinki techniczne z pewnością zdarzy się, że popełnię jakaś recenzję powyższych czy relację z wydarzenia. Ciągle spotykam się z opinią, że Polacy nie potrafią się ubrać, trochę to wkurzające i niesprawiedliwe- nieprawdaż? Dlatego też zdecydowałem się na stworzenie tego miejsca, aby pomóc w podniesieniu świadomości stylu, każdemu kto tego szuka oraz tym którzy chcieliby być na bieżąco.

Mamy piękne kobiety które potrafią się świetnie ubrać, z nami facetami bywa różnie… zmieńmy to! Dlaczego moda męska? Może banalnie ale to fakt, większość mojego zawodowego życia zawsze w jakimś stopniu związania była z modą i jej pochodnymi. Ćwierć wieku temu rozpoczęła się moja przygoda z modelingiem, brałem udział w wielu ogólnoświatowych kampaniach reklamowych, byłem organizatorem pokazów mody i wydarzeń związanych z modą, animatorem imprez oraz konferansjerem.

Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky.

W myśl zasady, że nie stać mnie na tanie rzeczy, cenię sobie produkty wysokiej jakości. Pamiętajmy jednak, że wysoka jakość to nie zawsze najwyższa cena.

917558_1732155387000654_985569879_n(1)

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn