Panowie, odpoczywamy w SPA- Manor Hause SPA.

Dziś krótka relacja z pobytu w przepięknym i klimatycznym kompleksie hotelowo-parkowym jakim jest Manor House SPA – Pałac Odrowążów.

Każdy z nas miewa momenty, w których już  nic mu się nie chce. Nie ma energii, motywacji do dalszej pracy i potrzebuje się zrelaksować i zregenerować siły. Ze SPA zazwyczaj korzystają pary lub Panie, które wybierają się w takie miejsca z koleżankami. Panowie wybierają inne formy wypoczynku lub wciąż mają blokady przed wybraniem się do SPA samemu lub z kolegami. Niektóre kwestie rozumiem, po wyjeździe z kolegą do hotelu ze SPA, inni koledzy mogą się później zastanawiać czemu nie z koleżanką. Nie patrzmy na to co mówią inni.

W takim miejscu możemy się wyciszyć, poddać przyjemnym zabiegom i wypocząć zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Palac_Odrowazow (333 of 1)a

To wyjątkowe miejsce. Pięknie wyposażony hotel 4* i 5 * urządzony w epokowym stylu , w którym znajdziemy: bezchlorowy basen z wodą Grandera, dobrze przygotowane SPA z bogatym wachlarzem zabiegów, Łaźnie Rzymskie z kilkoma rodzajami saun i łaźnią parową. Na terenie kompleksu znajduje się również unikatowe w skali kraju miejsce – Witalna Wioska® SPA, czyli SPA pod gołym niebem ze słowiańskimi rytuałami  zdrowia .

Ale zacznijmy od tego że to przepiękne miejsce o wspaniałej historii. Kompleks został odnowiony z zachowaniem ducha dawnej, szlacheckiej świetności. Pierwsze wzmianki o rezydencji sięgają XII wieku. Zainteresowanych odsyłam na stronę hotelu: www.manorhouse.pl/historia_palacu.php, bo to długa i ciekawa historia.

Hotel jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych , co stwarza niepowtarzalną atmosferę wypoczynku.

Przywitał mnie piękny pokój urządzony w pałacowym stylu.

DSC_0154a

Teren jest wspaniale utrzymany. Starannie zaprojektowana architektura zieleni sprawia, że spacerując po zabytkowym parku z przepiękną przyrodą odrywamy się od rzeczywistości i podziwiamy wszystko dookoła.

Na terenie możemy relaksować się grą w golfa wodnego.

Z Łaźni Rzymskiej korzystamy bez strojów kąpielowych. Możemy owinąć się płócienna opaską, którą pobieramy przy wejściu.

DSC_0365a

Mamy tu duże  kilkuosobowe jacuzzi .

DSC_0288a

Mamy również wannę spa z przeciwprądami, z której korzystamy po seansie w saunie lub łaźni.

DSC_0335a

Jak tu przyjedziecie zwróćcie uwagę na prysznic wykonany z misternie układanych muszelek .

Po saunach, łaźni czy jacuzzi odpoczywamy na podgrzewanych ławach delektując się kojącymi widokami natury i muzyką relaksacyjną.

DSC_0388a

Możemy relaksować się na dużym basenie z rwącą rzeką, wodno-powietrznymi gejzerami, masującymi siedziskami i leżankami oraz jacuzzi .

DSC_0170a

 

W gabinetach Studia Odnowy Spa, do wyboru mamy wiele zabiegów. Ja osobiście skorzystałem z masażu pleców olejkiem wytapianym ze świecy.

Masażu pleców chińską bańką.

Masażu klasycznego karku.

DSC_1745a

 

A po zabiegach słodki wypoczynek z orzeźwiającym napojem.

DSC_0140a

Czy jest ciepło czy zimno ( mam na myśli lato czy zimę ) można skorzystać z Witalnej Wioski® SPA położonej w parku, w której relaksujemy się w ruskiej bani, polskiej beczce, saunie fińskiej, saunie świetlnej na podczerwień racząc się np. miodem pitnym. Niestety nie mogę pokazać Wam wszystkich zdjęć ze względu na prawa dotyczące wizerunku gości.

Z pokoju pałacowego moje oczy cieszył widok flagi z orłem . :)

DSC_0564a

A na koniec zrelaksowany usiadłem na tronie…:-)

DSC_0421ab

Zapraszam po więcej informacji na:  www.manorhouse.pl .

 

 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...