Passion For Watches – pierwsze w Polsce targi zegarków.

Passion For Watches, to pierwsze w Polsce targi zegarków.

Passion For Watches Wyróżniający 1

Passion For Watches to impreza współtowarzysząca, podczas Oldtimer Warsaw 2017. Oldtimer Warsaw 2017, to targi zabytkowych aut. 

Zaproszenie otrzymałem od Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków www.kmziz.pl Bardzo chciałem pojawić się na tej imprezie, ponieważ na tego typu targach istnieje rzadka okazja przyjrzenia się wielu markom czasomierzy w jednym miejscu.

Targi przyciągnęły wielu miłośników starych samochodów jak i pięknych zegarków. Zainteresowanie było tak duże, że niestety nie udało mi się sfotografować wszystkich wystawiających się marek.  Bardzo ucieszył mnie fakt, że pokazały się na tych targach Polskie firmy produkujące zegarki. ( Polski akcent wszędzie mile widziany)

Ale od początku, oto bohaterowie Passion For Watches 2017.

Marki poniżej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać…

DSC_2770a

A może coś do kieszeni?

Z marką Junghans zapoznałem się bliżej w ubiegłym roku, na Konferencji Czasomierzy w hotelu Marriott. Zegarki ujęły mnie swoją wyjątkową stylistyką.

A teraz dwie marki inspirowane tematyką lotniczą, militarną i nie tylko. GLYCINE i AEROWATCH.

DSC_2793a

DSC_2809a

Teraz coś Polskiego. Zegarki Balticus w modnej ostatnio na świecie stylistyce.

Inna Polska Marka VRATISLAVIA:

DSC_2761a

DSC_2768a

Niestety duże zainteresowanie tymi zegarkami nie pozwoliło mi na bardziej szczegółowe potraktowanie tej marki …, ale „co się odwlecze…” jak mówi Polskie przysłowie, więc mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zobaczę jak Vratislavia wygląda na mojej ręce. :)

No i na koniec marka WENGER – solidnie zrobione, szwajcarskie zegarki, w przystępnej cenie.

DSC_2780a

DSC_2776a

Podsumowując: Fajna impreza z dobry pomysł na połączenie dwóch męskich pasji – samochodów i zegarków. Trzymam kciuki za następną odsłonę.

Światło w hali wystawienniczej niestety powodowało, że mój aparat nie radził sobie z odblaskami. Następnym razem będzie lepiej – obiecuję.

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...