Prawie jak Ikar czyli Flyspot odsłona druga.

Okres wakacyjny to czas na szaleństwa, o których w trakcie roku rzadko kto ma czas pomyśleć… ja zaszalałem razem z Flyspot.

Próbowanie nowych rzeczy szczególnie tych które dają choćby krztę adrenaliny daje poczucie wolności i szaleństwa. Chciałem was  zachęcić do przetestowania jednej z takich rozrywek dostępnych we Flyspot.

Już w starożytności człowiek marzył o lataniu. Wszyscy znamy legendę o Ikarze… . No ale Ikar nie miał dostępu do takich możliwości jak My teraz np. we Flyspot. Wingsuit to powrót do pomysłu z którym zmierzył się Ikar ( Jemu nie wyszło ). Dzisiejsi „szaleńcy” wyposażeni w odpowiednie kombinezony ze skrzydłami przeżywają niesamowite przygody szybując między szczytami gór. Ja niestety z przyczyn technicznych i organizacyjnych podejść do tematu ( trzeba mieć co najmniej 200 skoków spadochronowych na koncie w ciągu 18 miesięcy żeby móc spróbować ).

Ale… mam dla was naprawdę grzechu wartą namiastkę latania czyli Flyspot. Co prawda w zamkniętym pomieszczeniu i bez skrzydeł … ale naprawdę, kto nie był niech spróbuje. Trening czyni mistrza. Mnie za drugim razem poszło już całkiem nieźle ( tak sądzę ). Nauczyłem się trochę kierować !!! :) Nie jest to tania rozrywka, ale warta każdej złotówki.

Jako ciekawostkę dodam, że Mistrzynią Świata juniorów w kategorii akrobacji dowolnej w lataniu tunelowym jest Maja  Kuczyńska. Polka ma też na swoim koncie srebro zdobyte w konkurencji Freestyle Music na, 3. Wind Games 2016 w Hiszpanii.

Podkład muzyczny dzięki uprzejmości mojego kolegi Tomka: Deyna – „No Way Out”. Nagranie z Flyspot.
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...