Strzelnica, miejsce dla pasjonatów i miłośników strzelania.

Tym razem kilka słów o bardzo męskiej pasji, (naturalnie o miłośniczki tego sportu, również nie trudno), miejsce strzelnica Wrocław.

Instynkt polowania zapisany w genach odzywa się w każdym facecie.

W jednym mniej w drugim więcej. Każdy z nas szuka czegoś, aby się sprawdzić, rywalizować z kumplem, poćwiczyć koncentrację lub zwyczajnie zrelaksować. Strzelnica to miejsce, gdzie z pewnością zaspokoi wszystkie te potrzeby. Każdy mężczyzna, chociaż raz w życiu powinien mieć w ręku broń palną i z niej strzelić. Choćby po to, żeby przekonać się, że nie jest to takie proste. Strzelanie nawet z broni sportowej kaliber 5,6 to na prawdę frajda.

Ta zabawa nie jest droga. Jest bezpieczna i daje frajdę. Myślę, że od czasu do czasu zafunduję sobie taką rozrywkę. Wszystko odbywa się po zapoznaniu się z zasadami panującymi w strzelnicy oraz pod czujnym okiem instruktora.

Pistolet sportowy kal. 5,6mm ,  odległość 25m (strzelnica Wrocław)

Nad celnością będę musiał jeszcze popracować. Ale większość otworów jest blisko siebie, następnym razem będę musiał dobrze skalibrować sprzęt- będzie lepiej:)

Karabin  pneumatyczny 4,5mm, odległość 10m.( strzelnica Wrocław)

Tarcza jest naprawdę mała .

Strzelanie Ps

Ostatnia seria trzech strzałów zdecydowanie najlepsza. Mogę iść do wesołego miasteczka po misia :)

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...