Strzelecka Akcja Niszczenia Podróbek.

Strzelecka Akcja Niszczenia Podróbek. Wspominałem wam jakiś czas temu, że przygotowuję turniej strzelecki z broni snajperskiej. Połączyłem w tym celu siły z team99 i KMZiZ a patronem medialnym był Flesz.news. Turniej odbył się 17.03.2018 na strzelnicy FSO w Warszawie. Zaprosiliśmy kilkoro zaprzyjaźnionych postaci z różnych kręgów showbusinesu i  udało się zorganizować naprawdę fajną imprezę ze szczytnym celem głoszenia idei że podróbki są BE.

Pomysł był taki, żeby celebryci zamanifestowali ochronę wartości intelektualnych poprzez strzelanie z broni snajperskiej do podróbek zegarków.

W przyszłości chcemy strzelać do podróbek piór, torebek, ubrań, butów itd. :) Jak wam się podoba pomysł?

Zgłosili się do turnieju znani aktorzy i aktorki, modelki, sportowcy – jednym słowem osoby opiniotwórcze. Mieliśmy 4 stanowiska z bronią snajperską i jedno stanowisko z kuszą. Każdy zawodnik strzelał do tarczy, oraz do podróbki zegarka. Najwięcej frajdy oczywiście było przy „rozwalaniu” zegarków i one były najwyżej punktowane. Ale musieliśmy strzelać do tarcz, żeby wprowadzić element rywalizacji. Męskie nagrody przygotował Victorinox  https://www.victorinox.com/pl/pl/Victorinox-%E2%80%93-strona-g%C5%82%C3%B3wna/cms/home    , a damskie ( zestawy kosmetyków ) – przygotowała Madame Justine https://sklep.madame-justine.pl/    – Bardzo dziękujemy

Strzelecka Akcja Niszczenia Podróbek – wyniki :

Wśród Kobiet zwyciężyła aktorka Agnieszka Mrozińska

A wśród mężczyzn Aktor Piotr Zelt.

Ale byli z nami również:

Marcin Szreder

Kasia Piskorek

Renata Molenda

Ania Piszczałka

Dawid Czupryński.

Zapraszam do oglądania.

Zobaczcie też : http://mrmature.pl/trening-snajperski-vip-2017-zelt-saleta/ 

i :  http://mrmature.pl/strzelanie-na-serio/

Jak wam się podobają takie akcje?

Zdjęcia Marcin Szymański

i jeszcze zdjęcia:

Strzelecka Akcja Niszczenia Podróbek - MrMature

Strzelecka Akcja Niszczenia Podróbek - MrMature

Od lewej : Piotr Zelt, Ania Piszczałka, Rafał Klecki, Renata Molenda i Marcin Szreder

Strzelecka Akcja Niszczenia Podróbek - MrMature

Od lewej góra : Marcin Szreder, Renata Molenda, Ania Piszczałka, Grzegorz Czepułkowski, Dariusz Chlastawa, Kasia Piskorek, Dawid Czupryński. Dół od lewej …., Rafał Klecki, Piotr Zelt.

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...