Szczoteczka soniczna do zębów Philips – MrMature test.

Szczoteczka soniczna Philips. Zapewne każdy z Was dba o zęby, w dzisiejszych czasach to już raczej standard. Czy jednak pilnujecie, żeby myjąc zęby zrobić to dokładnie i w zalecanym czasie ok. 2 minut?

sonicare Philips

Ja chciałem się przekonać czy robię to należycie. Na rynku pojawiło się dużo produktów, które pomagają nam zadbać o naszą „wizytówkę” ( biel i oczywiście zapach).

Dziś nowoczesne szczoteczki to urządzenia, które mają zaprogramowane funkcje mycia, wybielania, masowania itd. Dodatkowo mają zaprogramowany czas, w którym powinniśmy myć zęby. Firmy prześcigają się w kształtach szczoteczek, włosiu, wykonaniu tak, żebyśmy wybrali właśnie ich produkt.

Na portalach czy YouTube znajduje się mnóstwo porad od ekspertów jak dbać o zęby, jak szczotkować. Ja już zgłupiałem. Oglądam jakiegoś eksperta, który mówi kompletnie coś innego niż drugi.

Próbowałem wielu rozwiązań, zarówno ręcznych jak i elektrycznych.

Zostałem zaproszony na prezentację nowej linii szczoteczek do zębów Philips.

szczoteczka soniczna

szczoteczka soniczna Philips

Dostałem do przetestowania szczoteczkę soniczną Philips. Już na pierwszy rzut oka wykonana jest naprawdę wyjątkowo w porównaniu do tych, których używałem wcześniej.

szczoteczka soniczna Philips

Moja szczoteczka soniczna Philips, którą dostałem do  przetestowania  to model najprostszy. Po zapoznaniu się z opisem zacząłem myć nią zęby.

Szczoteczka soniczna ma program do przypominania o zmianie strefy szczotkowania zębów, co wymusza na myjącym przestrzeganie sugerowanego czasu mycia zębów.

Odbywa się to tak, że dzielimy zęby na cztery strefy. Ja myję tak: góra-zewnątrz, dół-zewnątrz, góra-wewnątrz i dół-wewnątrz. CO 30 sekund szczoteczka soniczna na ułamek sekundy zwalnia i daje sygnał, żeby zmienić strefę szczotkowania. Wychodzą dwie minuty i ani sekundy dłużej :).

Akumulator wystarcza na bardzo długo i bardzo szybko się ładuje.

Etui jest bardzo dobrze zaprojektowane i zajmuje niewielką przestrzeń w bagażu podróżnym.

Jeszcze jedno mi się podoba. Oprócz mycia zębów przyjemnie masuje dziąsła.

 

Zalety:

  • ładnie wykonana
  • poręczna
  • dobra bateria
  • sygnalizator zmian stref szczotkowania
  • zgrabne etui bardzo przydatne w podróżach
  • przyjemne wrażenia wymasowanych dziąseł po myciu

Wady:

  • przede wszystkim cena, ale zęby są na całe życie.

szczoteczka soniczna

Zdjęcia Leszek Bosak http://leszekbosak.com/

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...