TAG Heuer Connected Modular 45 -recenzja.

 

TAG Heuer Connected Modular 45 – to drugi i myślę, że nie ostatni smartwatch  marki TAG Heuer.

Zapewne jak wiele firm TAG Heuer, widzi przyszłość smartwatchy i zdecydowanie doskonali swój produkt.

W drugiej odsłonie smartchwatcha, czyli TAG Heuer Connected Modular 45 dopracowano każdy możliwy szczegół. W środku oczywiście sporo się zmieniło. Różnice w wyglądzie widoczne są na pierwszy rzut oka. Nowy model wydaje się być solidniejszy. 

Różnic jest wiele jak np. modularna budowa, która pozwala na wymianę paska przy pomocy jednego kliknięcia, więc jeżeli ktoś ma ochotę,  może do swojego smartwatcha dokupić  kilkadziesiąt różnych pasków. Paski można wybrać zarówno kolorystycznie jak i designersko, a co za tym idzie dopasować zegarek do garderoby każdego dnia.

W poprzednim smartwatchu http://mrmature.pl/tagheuer-smartwatch-z-wyzszej-polki/  mieliśmy kilka wersji tarczy do wyboru, jak również tarcze zaproponowane przez ambasadorów takich jak, Cristiano Ronaldo czy Davida Getta.

TAG Heuer Connected Modular 45,  mamy możliwość zaprojektowania tarczy osobiście. Projektując swoją tarczę wybieramy z kilku wariantów tzn.:  kilku różnych tarcz, kolorów tarcz, metali podziałki godzin, podświetleń wskazówek oraz refleksów wskazówek sekundnika. Taka mnogość możliwości sprawia, że ten model smartwatcha prędko nam się nie znudzi.

Poniżej kilka przykładów:

Tarcza w nocy:

I mój własny :

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45

To, co będziesz miał w tym zegarku zależy od ciebie, bo aplikacji do wyboru jest kilkaset.

Ja ściągnąłem sobie tłumacza, z którego można korzystać mówiąc do zegarka, on łącząc się przez komórkę tłumaczy na wybrany język.

Załadowałem też aplikację kamerki, która według mnie mogłaby działać szybciej, bo obraz podawany z kamery telefonu, na ekran smartwatcha wpada z opóźnieniem. Ale jest znacznie lepiej niż w poprzednim modelu connected.

TAG Heuer Connected Modular 45 – kilka słów o specyfikacji technicznej:

Ekran AMOLED, szkło szafirowe, ceramiczny pierścień Android Wear 2.0, GPS, Wi Fi i mikrofon. Jest wodoodporny. A gdy ściągniemy na niego odpowiednią aplikację możemy nim płacić w sklepie dzięki Android Pay.

Jak dla mnie to, super smartwatch- myślę, że każdy, kto go weźmie do ręki będzie zachwycony jakością wykonania. Jednak cena trochę odstrasza – 1650$. To sporo kasy, ale to smartwatch w górnej półki :) .

i jeszcze kilka zdjęć :

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...

  • Krzysztof Woźniak

    Nie mogę połączyć się z telefonem!!!
    Oraz nie mogę ustawić godziny !!
    Czy ktoś może mi pomuc!?