Smartwatch z wyższej półki, TAG Heuer Connected- MRMature

Rynek smartwatch bardzo mocno się rozwija. Są one coraz lepsze, mają więcej możliwości, są coraz lepiej wykonane i przede wszystkim można je dozbrajać w wiele funkcji, które po prostu ściągamy na nasz telefon.

Większość  liczących się na świecie firm, produkujących smartphony ma w swojej ofercie smartwatch. Do tej grupy niedawno dołączyła firma, która znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji ekskluzywnych klasycznych zegarków- TAG Heuer.

Dotychczas żadna ze szwajcarskich firm produkujących zegarki, nie odważyła się na wypuszczenie elektronicznego zegarka, typu smartwatch.

Smartwatch TAG Heuer Connected, to był strzał w dziesiątkę.

Do współpracy włączyli się tacy gracze jak Google i Intel, co oczywiście daje gwarancje, jakości. Zegarek zebrał bardzo pozytywne recenzje i już niedługo pojawi się kolejna odsłona TAG Heuer Connected.  Jakość wykonania zegarka robi wrażenie i śmiało może uchodzić za sportową biżuterię.

TAG Heuer Connected do najtańszych nie należy- 1500 $ – moim zdaniem trochę drogo, ale i tu producent  zaproponował ciekawe rozwiązanie. Po dwóch latach od zakupu Connected możesz udać się do  sklepu z zegarkami i dopłacając kolejne 1500$ wymienić go na mechaniczną Carrerę – myślę, że to ciekawa i korzystna propozycja.

Główne dane techniczne to, ekran o rozdzielczości 360×360 o średnicy 1,5 cala, procesor 1,6GHz. Pojemność baterii mogłaby być większa – mamy 410mAh, co wystarcza na około dzień pracy.

Wygląd zegarka możemy modyfikować wybierając z kilku tarcz, które znamy z mechanicznych zegarków firmy. Ponadto TAG Heuer zaprosił do współpracy swoich ambasadorów z całego świata. Na skutek tej kooperacji, pojawiły się do wyboru tarcze m.in. Cristiano Ronaldo, czy Davida Guetta. Tak więc, wygląd naszego”zegarka” zależy teraz od naszego samopoczucia lub stroju do którego ma on pasować.

Ilość funkcji smartwatch ograniczona jest wyłącznie, pomysłami programistów oraz jego specyfikacją.

Mnie osobiście do szczęścia brakuje w nim jedynie głośnika i kamerki- i mielibyśmy prawdziwy zegarek Jamesa Bonda.

Na filmie pokazałem jak przy pomocy kamer w telefonie możesz dyskretnie oglądać to, co chcesz, na ekranie zegarka.

Jeszcze kilka zdjęć, smartwatch TAG Heuer Connected…

DSC_1969a

DSC_1991a

Jest też gadget do odstresowania.

DSC_1974a

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...