Trening snajperski VIP 2017 – Piotr Zelt i Przemysław Saleta

Trening snajperski VIP 2017 – Piotr Zelt i Przemysław Saleta.

Na końcu relacja video.

Pod koniec marca przygotowuję wspólnie z Team 99 pierwszy w Polsce turniej snajperski VIP dla gwiazd znanych z tzw. niebieskiego ekranu. Trening ten ma za zadanie zapoznać celebrytów z prawdziwą bronią snajperską. Każda gwiazda, która będzie chciała spróbować swoich sił z bronią snajperską, ma szansę zapisać się do turnieju.

Będzie to pierwszy taki turniej w Polsce! Będą dwie kategorie: męska i damska. Szykuję również coś specjalnego, o czym chyba mogę już pisać. Oprócz turnieju strzeleckiego będzie akcja specjalna – celebryci ( oczywiście ci, którzy będą chcieli ) wezmą udział w specjalnym osobnym turnieju przygotowanych wspólnie z KMZiZ i będą mieli szansę „ustrzelić” podróbkę zegarka. Zasady jeszcze ustalamy, ale pomysł, jak się nam wydaje jest ciekawy i poza tym ma szczytny cel uświadamiania, że nie nosimy rzeczy podrabianych. :)

Napiszcie jak wam się podoba taka zabawa.

Trening snajperski VIP wyglądał jak normalny trening, który opisywałem we wcześniejszym wpisie poświęconym strzelaniu snajperskim http://mrmature.pl/strzelanie-na-serio/ . 

Różnica oczywiście była taka, że wtedy strzelałem na powietrzu, gdzie temperatura była ujemna. Wiatr mógł zmienić lot pocisku i było tak zimno, że mój palec, który nie był przyzwyczajony do takich warunków po prostu zamarzał:). Tym razem, jak widzicie na zdjęciu poniżej, co prawda było zimno ( para z ust), ale byliśmy w zamkniętym tunelu, w którym nie wiało. Inną niedogodnością był spotęgowany przez ściany odgłos strzału. Bez słuchawek chyba nie do zniesienia.

Trening snajperski VIP 2017 – Piotr Zelt i Przemysław Saleta .

 

Trening snajperski VIP czas zacząć… Na początek, Piotrek i Przemek zapoznawali się z zasadami BHP strzelnicy, komendami i bronią. Następnie strzał próbny, korekta ustawień i strzelanie. Na koniec Panowie strzelali do medali z logotypem TEAM99.

Zadanie wydawałoby się proste, bo odległość do celu to zaledwie 100 m, ale wierzcie mi, że dla kogoś, kto pierwszy raz ma do czynienia z prawdziwą bronią snajperską, to nie jest takie łatwe. Wiem coś o tym :). Piotrek, tak jak ja za pierwszym razem, nie zachował wystarczającej odległości od okularu i miał „pamiątkę” ze strzelania – rana na czole.

Ja tym razem byłem na strzelnicy w roli reportera.

Trening Snajperski VIP 2017 – Piotr Zelt i Przemysław Saleta oraz Ja :)

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...