Trymer – niezbędny sprzęt dla każdego faceta.

Trymer – sprzęt, bez którego chyba każdy facet w dzisiejszych czasach się nie obejdzie.

Ja korzystam z trymera odkąd mój zarost stał się pełny i musiałem coś z nim już robić, żeby wyglądać jak człowiek. Golić do zera się nie lubię i powiem szczerze, że mam potem problem, ponieważ moja skóra bardzo źle znosi ten zabieg. Na szczęście ktoś wymyślił trymer. Dziś test narzędzia, które jest świetnie wykonane i na dodatek ma funkcję, która szczerze mnie zaciekawiła. Ma wbudowany system zasysania ściętego zarostu – taki mały odkurzacz. Mnie pomysł się bardzo podoba, bo do tej pory po zabiegu moja umywalka wyglądała nieciekawie.

Dostałem do przetestowania trymer Philips BT7210. Sprzęt jak przystało na markę Philips jest wykonany ze świetnych materiałów i wygodnie leży w dłoni. Choć jest nieco duży, to rozumiem że jego wielkość zaprojektowana została ze względu na funkcję zasysania ściętego zarostu.

Trymer Philips

Ponieważ miałem już dość długą brodę, chciałem na początku sprawdzić, jak poradzi sobie z przycinaniem dłuższego zarostu. Poradził sobie świetnie. Po wszystkim broda wyglądała na odświeżoną i równo przyciętą z każdej strony. Funkcja zasysania moim zdaniem sprawdziła się bez zarzutu. Na umywalce było niewiele ściętych włosów, może 10-20% całości ściętego zarostu.

Następny etap to sprawdzenie dodatkowej nakładki, która służy do precyzyjnego przycinania zarostu. Tu, dysponując już sporą brodą wymyśliłem sobie, że przy okazji zaproponuję wam kilka rozwiązań jak wyglądać trochę inaczej. Efekty ocenicie sami oglądając zdjęcia poniżej.

Przy posługiwaniu się końcówką trymera do przycinania precyzyjnego, niestety trymer nie potrafił już zebrać tak dużej ilości włosów, ale moim zdaniem wynik był nadal satysfakcjonujący.

Trymer posiada 20 poziomów regulacji długości ścinanego włosa i pierwsza długość – 0,5 mm – jest długościom zadowalającą. W moim przypadku prawie niewidoczny zarost. Operuje się nim bardzo wygodnie, łatwo się go czyści i opróżnia pojemnik na ścięte włosy.

Chyba się z nim zaprzyjaźnię na dłużej  :)

Propozycje fryzurek:

  1. Troszkę podcięte boki.

Trymer

2. Bródka z wąsami.

Philips

3. Muszkieter.

muszkieter

4. Wąs.

wąs

5. Długość o,5 mm

Trymer

Zdjęcia Leszek Bosak http://leszekbosak.com/

Zdjęcia do filmu oraz montaż Daniel Zadrożny http://flesz.news/

Zobaczcie również film https://youtu.be/SX8q7h8YihA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...