VIP wyjazd do Częstochowy. Hotel Arche Częstochowa.

VIP wyjazd do Częstochowy. Dlaczego VIP? Wybierając się do kolejnego hotelu ARCHE dostaliśmy do dyspozycji unikatowe auto jakim jest Rolls Royce Ghost. Autko, które kosztuje … ehhh – sprawdźcie sobie sami. Poczułem się jak VIP. Ta przestrzeń z tyłu, skóry, wykończenia i dodatki. Wszystko regulowane elektrycznie.

VIP wyjazd do Częstochowy

Autko użyczył http://www.rolls-roycemotorcars-warsaw.pl/

Jak wam się podoba?

Przejazd do Częstochowy z Warszawy to jakieś trzy godziny spokojnej jazdy. Pogoda nam dopisywała.  Jednak zanim pojechaliśmy do hotelu, czekała na nas atrakcja. Część grupy pojechała na przejażdżkę autami terenowymi po piaszczystych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a druga część miała okazję wspinać się na 30 metrową skałę nieopodal zamku w Olsztynie. Ja wybrałem skałkę ponieważ nigdy nie miałem okazji spróbować swoich sił w takim wyzwaniu. Oczywiście wszystko pod kontrolą instruktora. Niestety zdjęcia nie oddają prawdziwego konta nachylenia skały, ale był to pion! Wejście samo w sobie nie było trudne. Wystarczyło, że nie patrzę w dół. Trudniejsze było zejście, ponieważ mój mózg zabraniał mi zgiąć nogi w miednicy pod kątem 90 stopni w stosunku do ciała. To kwestia zaufania sobie, ale przede wszystkim instruktorowi, który trzymał mnie na linie.

Udało mi się osiągnąć szczyt oraz bezpiecznie zjechać na dół co oczywiście zostało uwiecznione na zdjęciach. Polecam tym, którzy nie próbowali.

Po wspinaczce pojechaliśmy na off-road na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Po terenowej przejażdżce pojechaliśmy do Hotelu. Pięknie i stylowo urządzony. Jak już wspominałem wspaniale położony i ze świetnym zapleczem konferencyjnym.

Po obiedzie mieliśmy rzadką możliwość zwiedzania Jasnej Góry z niekiedy niedostępnymi dla gości pomieszczeniami.

Wieczorem zaproszono nas na wspaniałą kolację połączoną z degustacją wina.

Uraczono nas wspaniałymi daniami oraz deserami. Ja rzadko sięgam po desery , ale tym razem nie mogłem się oprzeć.

Jeszcze tylko kilka zdjęć z hotelu. Serdecznie polecam.

To był na prawdę wyjątkowy wyjazd. VIP wyjazd do Częstochowy.

Zobacz również wyjazd do Zamku Janów Podlaski http://mrmature.pl/zamek-janow-podlaski/  

Zdjęcia w artykule są moje :)

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...