Wiosna

Wiosna

Wiosna już nadchodzi szybkimi krokami i słońce coraz częściej będzie witało nas z rana. To sygnał, że trzeba zmienić swoją garderobę z zimowej na wiosenno-letnią.

Ja robię to w ten sposób. Gdy widzę, że na zewnątrz jest już na tyle ciepło, że można wymienić garderobę, jeden dzień weekendu poświęcam na wymianę całości szafy. Usuwam zimowe kurtki, grubsze spodnie, chowam grube swetry a kończę na zimowych skarpetach i butach.

Z roku na rok pogoda coraz częściej nas zaskakuje. Jest coraz cieplej. Nigdy nie wiadomo, czy gdy obudzimy się następnego dnia rano, to nie będzie na tyle ciepło, żeby założyć nawet letni set.

Oczywiście zaproponuję wam sety eleganckie. W takich dobrze się czuję i mam nadzieję że wy też. Tych, których jeszcze nie przekonałem, namawiam do spróbowania :). Ale dziś nie będzie tradycyjnych setów garniturowych, czy stonowanych smart casual.

Namawiam was na odrobinę szaleństwa, które będzie nagrodzone uwagą otoczenia i zapewne miłymi komentarzami zarówno kobiet jak i mężczyzn.

 

Dziś kilka propozycji na cieplejsze dni.

Żeby granatowy garnitur nie był zbyt „ciężki” na słoneczne dni musi być przełamany np. lekką kratą. Chyba zgodzicie się ze mną, że taki garnitur  świetnie sprawdzi się w ciepłe dni? Do zestawu biała koszula, ale bez krawata i brązowe monki.

Wiosna

A może nie pracujesz w firmie w której obowiązuje ścisły dress code i chcesz trochę poszaleć?

Set z kamizelką to idealne rozwiązanie. Całość dopełniają biała koszula z błękitnymi nałokietnikami, granatowe oksfordy bez skarpetek.

Wiosna

Trochę bardziej elegancko? Białe spodnie, biała koszula, dwurzędowa kamizelka w drobną kratę i beżowe monk strapy.

Woisna

Zestaw na słoneczne, ale trochę zimniejsze dni? Biała koszula, granatowe spodnie, odrobinę ciemniejsza kamizelka, błękitna marynarka przełamana delikatną wielokolorową kratą i całość dopełniają brązowe monki.

Wiosna

 

Dodatkami do sesji były wyjątkowe okulary https://opticcollet.pl/

Wykorzystane zdjęcia, dzięki uprzejmości marki ROY https://sklep.roy.eu/

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...