Zadbaj o stopy – zabieg dla facetów?

Zadbaj o stopy – zabieg dla facetów?

Zadbaj o stopy - zabieg dla facetów?

Widziałem dużo różnych zabiegów kosmetycznych dla kobiet. Pomysły niektórych firm powodowały uśmiech na mojej twarzy.  Wielokrotnie słyszałem jak kobiety narzekały, że faceci kompletnie nie dbają o siebie, że chciałyby, żeby ich faceci choć trochę się zmienili i cokolwiek zaczęli robić w kierunku dbania o siebie. W dążeniu do doskonałości zewnętrznej kobiety są w stanie spróbować naprawdę wiele. Ryzyko się nie liczy. I nie mówię tu o zabiegach chirurgicznych żeby było jasne. A wy Panowie co jesteście w stanie zrobić, żeby wasze kobiety troszeczkę  zmieniły o was zdanie?

Postanowiłem że od czasu do czasu będę próbował niektórych zabiegów i produktów, ale przygotowanych w wersji dla mężczyzn. Dziś na tapecie złuszczające skarpetki dla mężczyzn!!!

Zadbaj o stopy - zabieg dla facetów?

Nazwa produktu brzmi co najmniej dziwnie. Bardzo długi czas zastanawiałem się czy spróbować. Złuszczające skarpetki mają za zadanie złuszczyć stary naskórek. Poczytałem trochę w internecie i pomyślałem sobie – spróbuję. Jak pomyślałem tak zrobiłem. Postępowałem w/g  instrukcji i położyłem się spać. Po kilku dniach tak ja wyczytałem miała zacząć łuszczyc się skóra. I się zaczęło… . Łuszczyła się jak u węża i łuszczyła się przez tydzień. Wszędzie na podłodze widziałem leżący naskórek, nad którym nie mogłem zapanować. Raz mnie to irytowało, innym razem śmieszyło. Efekt: stópki jak pupcia niemowlaczka.

Zrobiłem kilka zdjęć stóp w trakcie łuszczenia się naskórka, ale nie pokażę ich we wpisie. Jeżeli się zdecydujecie na zabieg, będziecie wiedzieli dlaczego.

Zapytacie czy warto było? Dla efektu jestem na tak. Dla tygodnia oglądania wszędobylskiego naskórka… – może to kwestia odpowiedniego nastawienia się.

Z perspektywy czasu patrząc finalnie jestem zadowolony. Nie pamiętam kiedy w dotyku były takie gładkie. Chyba wtedy, kiedy byłem dzieckiem.

Do tej pory używałem pumeksu – to było jedyne narzędzie w moich młodzieńczych czasach, przy pomocy którego pozbywano się starego naskórka. Dziś są złuszczające skarpetki na stopy.

Produktów dla Panów jest więcej.

MAN FOOT

W ofercie firmy są również dezodorant do obuwia i stóp,

Zadbaj o stopy - zabieg dla facetów?

antyperspirant do stóp,

Zadbaj o stopy - zabieg dla facetów?

i antyperspirujący odżywczy krem do stóp.

Zadbaj o stopy - zabieg dla facetów?

Jak chcesz zrobić swojej kobiecie miłą niespodziankę to są również, a może przede wszystkim kosmetyki do stóp dla kobiet:

Zadbaj o stopy

Zadbaj o stopy :)

 

Zdjęcia Leszek Bosak http://leszekbosak.com/

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

MrMature

Świat prawdziwych mężczyzn to też moda. Moda to nie tylko ubrania, ale również dodatki, gadżety i drink, który trzymacie w dłoni. Styl tkwi w szczegółach - ja o nich opowiem. Moją misją jest pokazać Wam, drodzy Panowie, jak osiągnąć klasę.

You may also like...